Ettevõttest

Pakkematerjalid ja –seadmed on meie kirg

Oleme ligi 20 tegevusaasta jooksul aktiivselt kaasa mõelnud oma klientide pakendivajadustele. Seetõttu on meil olnud suurepärane võimalus tundma õppida meie ettevõtjate nutikust uute toodete väljatöötamisel. Nad on visalt oma eesmärgi poole liikunud ega pole jätnud jonni enne, kui kliendile või edasimüüjale saadetav toode vastab täielikult nii rahvusvahelistele kui tootja enda poolt seatud standarditele.

KEK Tradingu loominguks on kvaliteetsed pakkelahendused, mis võimaldavad meie klientidel oma tooteid edukalt turustada. Meie hinnangul on pakend toote lahutamatu osa ning seetõttu oleme väga uhked, et meie klientide arv on aasta-aastalt aina suurenenud, ületades 2018. aasta alguses 1000 ettevõtte piiri.

Peame oma edu võtmeks õppimisvõimet ning pidevat valmisolekut muudatusteks. Tänu tootmisvõimaluste mitmekesistumisele ning elanikkonna sissetulekute kasvule suureneb pakendamist vajavate toodete hulk väga kiiresti.

KEK Trading soovib olla oma klientidest pakendamise küsimustes alati sammukese võrra ees, et olla valmis pakkuma tänapäevaseid lahendusi nii materjalide kui seadmete osas. Oluliseks märksõnaks meie tegevuse juures on paindlikkus. Pingutame selle nimel, et pakkuda oma klientidele alati parima hinna-kvaliteedi suhtega pakendamislahendusi.

Arendame aktiivselt oma Baltikumi-ülest müügivõrgustikku ning loodame oma klientidele pakkuda aina parema hinna-kvaliteedi suhtega pakkematerjale ja –seadmeid.

Täname usalduse eest!

KEK TRADING INTERNATIONAL AS krediidireiting

KEK Trading International AS
Registrikood 10672019
KMKR kood EE100624768

© 2018 KEK Trading